НОВОВОРОНЦОВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

НАКАЗ

15.02.2018р. № 45

Про підсумки районного етапу

обласної акції

«Допоможемо зимуючим птахам»

Відповідно до плану роботи управління освіти, науки та молоді Херсонської облдержадміністрації, КЗ «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, листа Херсонської облдержадміністрації № 0212-3050/0/17/32306 від 20.10.2017р. «Про проведення обласної акції «Допоможемо зимуючим птахам», наказу відділу освіти Нововоронцовської РДА № 197 від 24. 10. 2017р. «Про проведення районного етапу обласної акції «Допоможемо зимуючим птахам» та з метою виховання екологічної свідомості та творчих здібностей учнівської молоді, гуманного ставлення до природи, залучення дітей до практичних дій у природоохоронній діяльності, розвитку практичних навичок підгодівлі, проведення спостережень, досліджень за птахами та ознайомлення дітей з різноманітністю видового складу зимуючих птахів на Херсонщині, підведено підсумки районного етапу обласної акції «Допоможемо зимуючим птахам» (далі – Акція).

До районного оргкомітету надійшли матеріали по акції із 9 шкіл району: Нововоонцовської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Новоолександрівської ЗОШ-д/з І-ІІІ ст., Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ст., Дудчанського ЗОСШП І-ІІІ ст., Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст., Осокорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Нововоскресенської ЗОШ І-ІІІ ст., Біляївського НВК І-ІІІ ст., Хрещенівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Під час проведення акції учні загальноосвітніх шкіл району провели практичну роботу: виготовляли та розвішували годівнички, заготовляли насіння дикорослих та злакових рослин, вели постійну підгодівлю птахів, набули навичок спостереження за птахами, ведення щоденників, написання рефератів, доповідей, творів, віршів, оформлення звітів.

В рамках акції проводилась агітаційно-просвітницька робота. У матеріалах, надісланих до оргкомітету, міститься інформація про виступи у засобах масової інформації, фото- та відеозвіти, сценарії свят та масових еколого-натуралістичних заходів, майстер клас по виготовленню годівнички, матеріали виступів агітбригад, збірки віршів, оповідань, приказок та прислів’їв, міфів та легенд, цікаві факти з життя птахів, пташине меню, дидактичні ігри, ребуси, кросворди, спецвипуски газет, матеріали конференцій, інформаційні бюлетні, щоденники спостережень за птахами тощо.

З питань поліпшення та захисту екологічного середовища, вивчення складу зимуючих птахів нашої області учнями написані дослідницько-пропагандистські роботи, реферати.

Акція сприяла розвитку творчих здібностей школярів. Свої спостереження стосовно природоохоронної роботи діти розкрили у творчих роботах, плакатах, малюнках, бюлетенях, віршах, казках, оповіданнях, поробках із природного матеріалу.

До районного оргкомітету надійшло 14 рефератів, 25 сценаріїв свят, виступів агітбригад, виховних годин та позакласних заходів, 14 бюлетенів (інструктажів), 38 малюнків, 11 художніх творів (вірші та оповідання), 10 щоденників спостережень за птахами, 3 фоторепортажі, 9 збірок віршів про птахів, 2 годівнички, 4 спецвипуски шкільних газет а також ребуси, вікторини, кросворди, розмальовки.

У надісланих роботах є недоліки, які слід врахувати при поданні матеріалів Акції до оргкомітету у 2017-2018 н.р.:

1. При написанні рефератів слід враховувати шрифт, розмір шрифту, інтервал та якість поданого фотоматеріалу.

2. Перший листок у надісланих матеріалах повинен містити інформацію про виконану роботу за період проведення акції та підсумки цієї роботи.

3. Художні твори та малюнки обов’язково повинні містити інформацію про автора.

На підставі висновків журі,

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями районного етапу обласної акції «Допоможемо зимуючим птахам» колективи таких ЗНЗ:

Новоолександрівської ЗОШ-д/з І-ІІІ ст.;

Біляївського НВК –д/з І-ІІІ ст.;

Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Відзначити заохочувальними дипломами такі колективи:

2.1. Нововоронцовської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – за активну агітаційну роботу;

2.2. Осокорівської ЗОШ І-ІІІ ст. – за оригінальний підхід до виготовлення «Пташини їдалень»;

2.3. Нововоскресенської ЗОШ І-ІІІ ст. – за художню майстерність та оригінальність малюнків;

2.4. Дудчанського ЗОСШП І-ІІІ ст. – за активну участь у природоохоронній роботі;

2.5. Хрещенівської ЗОШ І-ІІІ ст. – за проведення спостережень та ведення щоденників.

3. Директорам активізувати роботу щодо участі у районному етапі обласної акції.

4. В. о. директора КЗ «Нововоронцовський РЦДТ» Федоренко О.В. направити матеріали усіх учасників до КЗ «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» для подальшої участі у Акції.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Т.М.Фоменко

24.10.2017 №197

Про проведення районного етапу

обласної акції «Допоможемо зимуючим птахам»

Відповідно до плану роботи управління освіти, науки та молоді Херсонської облдержадміністрації, КЗ «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, листа Херсонської облдержадміністрації № 0212-3050/0/17/32306 від 20.10.2017р. «Про проведення обласної акції «Допоможемо зимуючим птахам»», з метою виховання екологічної свідомості та творчих здібностей учнівської молоді, гуманного ставлення до природи; залучення дітей до практичних дій у природоохоронній діяльності; розвитку практичних навичок підгодівлі, проведення спостережень, досліджень за птахами та ознайомлення дітей з різноманітністю видового складу зимуючих птахів на Херсонщині, Нововоронцовський районний відділ освіти оголошує районний етап обласної акції «Допоможемо зимуючим птахам»,

НАКАЗУЮ:

1. Створити оргкомітет для підведення підсумків районного етап обласної акції «Допоможемо зимуючим птахам»,

2. Директорам загальноосвітніх закладів надіслати матеріали акції до КЗ «Нововоронцовський РЦДТ» до 9 лютого 2017 року включно.

3. Оргкомітету підвести підсумки акції до 20 лютого 2017 року.

4. В.о. директора КЗ «Нововоронцовський РЦДТ» Федоренко О.В.:

4.1. Надіслати інформацію та конкурсні матеріали переможців до 28 лютого 2017 року до КЗ «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за адресою: вул..Чайковського, 236, м. Херсон, 73011.

4.2. Надіслати звіт про виконану роботу до Нововоронцовського районного відділу освіти.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на в.о. директора КЗ «Нововоронцовський РЦДТ» Федоренко О.В.

Начальник відділу освіти Т.М.Фоменко

Кiлькiсть переглядiв: 1381

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.