від 05.01.2018 р. № 33-03 на № __________ від ____________ Керівникам місцевих відділів (управлінь) освіти, директорам навчальних закладів обласного підпорядкування, вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації

Про проведення Всеукраїнського

конкурсу юних дослідників «Кристали»

Відповідно до листа Національного центру «Мала академія наук України» від 26.12.2017 р. №172/1.1/3.2-1033 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського», у січні-травні 2018 року Національний центр «Мала академія наук України» спільно із Львівським національним університетом імені Івана Франка буде проведено Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали».

Конкурс проводиться у два етапи:

– І етап – відбірний (заочний);

– ІІ етап – фінальний (всеукраїнський, очний) – у травні в м. Львів.

До участі в заході запрошуються вихованці, учні позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Кожен учасник має право представити на конкурс лише одну роботу.

Конкурс проводять для учасників двох вікових категорій:

– середня вікова категорія (1-6 класи) – віком від 6 до 12 років включно;

– старша вікова категорія (7-11 класи) – віком від 13 до 18 років включно.

Для участі в конкурсі необхідно:

учням 1-6 класів:

– до 20 січня 2018р., щоб отримати набір хімічних реактивів для вирощування кристалів, заповнити онлайн-заявку на сайті Національного центру «Мала академія наук України» http://man.gov.ua/ua/activities/page-789

– до 20 січня 2018р. надіслати заявку (Додаток №1) на електронну адресу комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради (далі – КЗ «МАН») man-ks@ua.fm

учням 7-11 класів:

– до 20 березня 2018р. надіслати заявку (Додаток №2) та тези наукових спостережень (досліджень) на тему «Кристали: кольори та світло» українською або англійською мовами на електронну адресу crystals@i.ua та man-ks@ua.fm

Учасники середньої вікової категорії відповідно до поданих заявок та попереднього відбору з 15 до 25 лютого отримують в КЗ «МАН» набір хімічних реактивів з інструкцією для вирощування кристалів у домашніх умовах під наглядом дорослих. Попередній відбір та забезпечення хімічними реактивами учасників здійснює Львівський національний університет імені Івана Франка.

До 31 березня учасники середньої вікової категорії передають вирощені кристали, належно упаковані й підписані (прізвище та ім’я учасника, клас, навчальний заклад, населений пункт, область), працівникам КЗ «МАН», які потім надсилають кристали організаторам конкурсу до м. Львів.

Поштові витрати за відправлення матеріалів до КЗ «МАН» та у м. Львів здійснюються за рахунок учасників конкурсу!

Учасники середньої вікової категорії, які не мають змоги передати кристали працівникам КЗ «МАН», можуть надіслати відеосюжет тривалістю до 3 хв. про процес вирощування кристалу та кінцевий результат зі своїми коментарями на електронні адреси crystals@i.ua та man-ks@ua.fm.

Журі конкурсу розглядає подані учасниками середньої вікової категорії кристали або відеосюжети і визначає переможців у таких номінаціях:

– «Найякісніший кристал»;

– «Найбільший кристал»;

– «Найоригінальніший кристал»;

– «Віртуальний кристал».

ІІ етап Конкурсу для учасників старшої вікової категорії проводять у формі захисту дослідницьких проектів.

Витрати на проїзд, проживання, харчування та культурну програму у м. Львів учасників ІІ етапу старшої вікової категорії та переможців середньої вікової категорії здійснюються за власні кошти.

Будь ласка, перед поданням заявки ознайомтеся з Положенням (Додаток №2) про Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського.

Детальну інформацію Ви можете дізнатися за телефоном:

(0552) 22-56-56 – Дацюк Надія Миколаївна.

0980155836 – Єргіна Ольга Олегівна

Додатки:

Заявка на участь у конкурсі – додаток №1.

Положення про конкурс – додаток №2.

Вимоги до оформлення тез – додаток №3.

Критерії оцінювання тез наукових досліджень і стендових доповідей – додаток №4.

Директор С.О. Шановський

Кiлькiсть переглядiв: 790

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.