НАКАЗ

17.01.18 № 13

Відповідно до наказу департаменту освіти, науки та молоді № 10 від 11.01.2018 року «Про проведення у 2018 році щорічного обласного (заочного) конкурсу авторів віршованої поезії «Поетичний вернісаж» серед дітей та учнівської молоді загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів Херсонської області, з метою виявлення і підтримки обдарованих дітей та учнівської молоді в галузі літературної творчості, сприяння потребі у духовному самовдосконаленні, положення про щорічний обласний (заочний) конкурс авторів віршованої поезії «Поетичний вернісаж» серед дітей та учнівської молоді загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів Херсонської області (далі –Конкурс), затвердженого наказом управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 31 січня 2012 року № 19, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Херсонській області 03 лютого 2012 року за № 4/1299 (далі – Положення),

НАКАЗУЮ:

1. Директорам закладів освіти району здійснити організаційні заходи щодо участі дітей та учнівської молоді у Конкурсі відповідно до умов Положення.

2. В.о. директора КЗ «Нововоронцовський РЦДТ», Федоренко О.В., здійснити організаційно-методичне забезпечення щодо участі дітей та учнівської молоді у Конкурсі.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Т. М. Фоменко

Кiлькiсть переглядiв: 682

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.